Ako vyhrať nad systémom?

Ako vyhrať nad systémom?

4.5/5 - (24 votes)

Ako vyhrať nad systémom? je bezplatný cyklus prednášok, kde sa v priateľskej atmosfére naučíš ako pracovať s peniazmi, kedy Ťa chcú finančné inštitúcie nachytať alebo na čo si dávať pozor pri práci s úvermi a hypotékami. A nielen to.

Naši finanční experti Ti v prípade potreby pomôžu vyriešiť akúkoľvek finančnú situáciu. Ľudí so záujmom o prácu v tejto oblasti radi privítame v tíme. U nás sa môže ktokoľvek ďalej odborne vzdelávať a sám sa neskôr stať profíkom.

Viac o prednáškach

Celý život robíme rozhodnutia. Často aj finančné. Mnoho ľudí však nemá finančné vzdelanie a nedokáže sa vo finančnom svete orientovať.

Na stránkach Cashmon.sk Vám už od roku 2013 prinášame články na rôzne finančné témy s cieľom zvyšovať finančnú gramotnosť bežných ľudí. Po rozsiahlom redizajne stránok v roku 2014 pokračujeme v našej misii ďalej.

Autori Cashmon.sk sa spojili s finančným expertom a blogerom zo stránok Z nuly do plusu Mirom Orosom a jeho tímom, aby Vám spoločne sprostredkovali svoje vedomosti.

Pre verejnosť sme pripravili cyklus prednášok, kde sa s Vami podelíme o čo najviac zaujímavých informácií. Samozrejme zadarmo.

Témy seminárov

Semináre s názvom Ako vyhrať nad systémom? sú určené pre širokú verejnosť. Na svoje si príde každý, kto sa chce naučiť ako finanční žraloci zarábajú na nevedomosti ľudí.

Cieľom seminárov je ukázať, kde sa Vás snažia finančné spoločnosti nachytať a ako sa tomu dá vyhnúť, ako sa môže človek napriek (pod)priemerným príjmom dostať na vyššiu finančnú úroveň.

V témach sa školenia venujú problematike úverov a tomu ako sa ich čo najrýchlejšie zbaviť, ďalšie témy sú tzv. soft skills – pracujeme na Vašom osobnom raste a komunikácii.

Odhaľujeme mýty a polopravdy o dôchodkoch, refinancovaní úverov, ďalej prezradíme čo vlastne predávajú „finanční poradcovia“ najčastejšie a prečo je to tak. Dotkneme sa bývania a povieme Vám ako sa dá vyriešiť čo najlacnejšie. Tiež Vám povieme ako sa dá efektívne kúpiť byt na hypotéku a následne prenajať so ziskom a nevyhneme sa iným investičným témam.

Bežne máte 2 možnosti ako využiť finančné služby. Buď navštívite priamo pobočku niektorej spoločnosti a dostanete neobjektívnu a zaujatú informáciu alebo pôjdete za nezávislým sprostredkovateľom, ktorý nemusí byť odborníkom alebo vyberá riešenie na základe výšky provízie.

Nestaňte sa obeťou ani jedného z nich a naučte sa Vy sami Ako vyhrať nad systémom?

Cyklus prednášok obsahuje BEZPLATNé témy ako napríklad:

  • Ako vyhrať nad systémom: Hypotéky po novom
  • Ako vyhrať nad systémom: Ako vyhrať nad infláciou
  • Ako vyhrať nad systémom: Reč Peňazí
  • Ako vyhrať nad systémom: Do Dôchodku Mladí a Bohatí
  • Ako vyhrať nad systémom: Investovanie s rozumom