Cashmon v novom roku po novom

5/5 - (2 votes)

Začal sa nový rok 2014 a my sme sa naň patrične pripravili. Prečítajte si o novinkách na našom portáli.

Cashmon je zadarmo!

Projekt Cashmon.sk sme po niekoľko mesačnom vývoji spustili v máji 2013. V tomto období nebolo jasné, či si projekt nájde svojich užívateľov a aká bude jeho budúcnosť. Spoplatnili sme ho sumou približne 1€ mesačne, čo nám malo pomôcť vykryť náklady na prevádzku a prípadný ďalší rozvoj.

Sme veľmi radi, že projekt si našiel svoje uplatnenie, a že vďaka podpore z rôznych zdrojov ho môžeme odteraz sprístupniť pre každého bez poplatkov. Odteraz teda môžete všetky naše služby využívať úplne zadarmo.

Nové funkcie v denníku

Dostali sme mnoho pripomienok k funkcionalite finančného denníka a aj na ich základe sme denník doplnili o nové možnosti. V denníku od teraz môžete vyhľadávať podľa sumy príjmu či výdaja. Prepracovali sme filtrovanie záznamov.

Ďalej sme doplnili možnosť exportovať Vaše záznamy a uložiť ich do počítača. Exportujú sa záznamy, ktoré práve vidíte, teda export sa riadi aktuálne nastavenými filtrami. Vyexportované dáta sa zatiaľ ukladajú len vo formáte xls.

Okrem toho sme opravili niektoré drobné chyby a urobili sme aj niekoľko menších grafických úprav.

Refinancovanie hypoték, úverov a pôžičiek

Refinancovanie je úplne nová služba, ktorú sme pre Vás pripravili. Máte na krku hypotéku, úver alebo ste si vzali pôžičku? Finanční odborníci v zmysle nášho hesla „Hoď na to očko“ preveria výhodnosť Vášho záväzku a poradia Vám ako ušetriť.

Pripravujeme kompletnú finančnú poradňu, kde Vám pomôžeme s rôznymi finančnými otázkami. To všetko samozrejme zadarmo.

Do nového roka Vám želáme zdravie, šťastie, úspech a finančnú pohodu. Veríme, že s našimi službami budete spokojní aj v roku 2014.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
5/5 - (2 votes)

8 thoughts on “Cashmon v novom roku po novom

 1. Peter Macinský Autor

  Prosím všetkých o trpezlivosť, dnes sme to riešili s Prahou a urobili potrebné úhrady, denník bude obnovený dúfam, že najneskôr v pondelok :)

  Prajem pekný víkend.

 2. Renata

  Dobrý deň, to nemyslíte vážne, že ste len tak, bez upozornenia vypli službu, ktorú ste tak úspešne propagovali, ja som ju využívala každý deň, odporúčala som ju mojim známym, mám tam všetky dôležité informácie ku ktorým sa nemôžem dostať lebo ani ma nenapadlo si urobiť nejakú zálohu. Buďte taký láskavý a obnovte denník aspoň na pár dní alebo nám na emaily pošlite naše údaje, ktoré sme Vám dôverne odovzdali.
  Toto sa naozaj nerobí! Ďakujem za odpoveď. Renáta

 3. Jarka

  Zdravím, zhrozene čítam že služba je zrušená. Ako ste mohli bez varovania službu ukončiť? Mohli ste nám aspoň dať šancu stiahnuť a uložiť si dáta…prosím ak by sa to dalo obnovte to aspoň na deň, aby sa nám tie dáta nestratili navždy. Nie je to fér voči nám…denník bol super, namotala som kopu známych na to a teraz je to fuč…paráda…

 4. Radovan

  Prestalo ma to včera prihlasovať do denníku a stále mi to ukazuje error. Prišiel som teda na homepage a tu neviem ani denník nájsť O.o Vedeli by ste mi poradiť? Je to skvelá služba, nevravte mi prosím, že ste ju zrušili :) Ďakujem.

  1. Peter Macinský Autor

   Ahoj Rado,

   Žial je to tak, službu sme po viac ako dvoch rokoch ukončili a pokračujeme ďalej hlavne so sériou školení Ako vydrbať so systémom a článkami na stránke. Budem Ťa ešte kontaktovať emailom.

   Vďaka za využívanie služby a pozitívne hodnotenie.

   S pozdravom,

   Peťo Kováč

   1. Marianna

    Tak to som sklamana,zasa som naletela .Dennik sa mi pacil a zrazu je fuc.Neviete to spustit aspon na par dni aby som si dokazala udaje stiahnut? Aspon ste mohli upozornit ze koncite……ach jaj

    1. Peter Macinský Autor

     Ahoj Marianna,

     Mrzí ma Vaše sklamanie, takisto som neplánoval, že takto zrazu to vypneme. V priebehu dneška to riešime a zvažujeme aj obnovenie denníka, záleží od možnosti a ústretovosti nášho providera v Prahe.

     Budem informovať všetkých užívateľov o ďalšom pláne s denníkom – mal som to v pláne počas tohto týždňa, žiaľ medzitým došlo k vypnutiu, ktore som neočakával.

     Ďakujem za pochopenie

     1. Marianna

      Bolo by fajn keby sa to podarilo obnovit ,bolo to velmi pekne spracovane .Velka skoda este raz.Pokuste sa o obnovu,urcite to oceni vela dalsich spokojnych pouzivatelov.
      Dakujem za odpoved
      Marianna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *