ČSOB stavebná sporiteľňa ruší internetbanking

5/5 - (3 votes)

Klienti ČSOB stavebnej sporiteľne boli v uplynulých dňoch informovaní o zmene v prístupe do Klientskej zóny prostredníctvom webu. Sporiteľňa k 31.12.2015 ruší online internetbanking.

Stavebná sporiteľna informovala svojich klientov prostredníctvom emailových správ o tom, že ku koncu roka končí s poskytovaním služby online internetbankingu.

Na stránkach sporiteľne sme túto informáciu zatiaľ nenašli.

Elektronický výpis z účtu

Všetci klienti budú mať možnosť požiadať o bezplatný výpis z účtu v elektronickej forme.

Zasielanie elektronických výpisov z účtu (účtu stavebného sporenia, medziúverového účtu resp. účtu stavebného úveru) prostredníctvom e-mailovej komunikácie na Vami zvolenú e-mailovú adresu si môžete vybaviť dvoma spôsobmi.

V prípade, že v sporiteľni už máte nahlásený email, môžete o bezplatný elektronický výpis požiadať spätným emailom. Potrebné je ešte priložiť Žiadosť o zasielanie informácie o zúčtovaní na účte.

Stihnúť to musíte do 20.09.2015 v opačnom prípade ČSOB SP Vašu žiadosť o zasielanie informácie o zúčtovaní na účte nebude môcť akceptovať.

Okrem toho môžete navštíviť obchodné miesta ČSOB SP a dohodnúť si doručovanie výpisov tam.

Samozrejme o pomoc môžete požiadať aj svojho finančného agenta alebo nás.

Tradičný výpis na papieri

Ak nevyužijete službu bezplatného elektronického výpisu z účtu zasielaného na e-mailovú adresu, bude Vám výpis z účtu naďalej zasielaný v papierovej forme za poplatok podľa sadzobníka.

Za papierový výpis tak zaplatíte 6 eur, resp. 5 eur za mimoriadny výpis. Aktuálny sadzobník pre fyzické osoby nájdete tu.

Ak sa rozhodnete neakceptovať zmenu o ukončení poskytovania online služby, máte právo požiadať o okamžitú bezplatnú výpoveď zmluvy o stavebnom sporení.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
5/5 - (3 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *