Náš tím

5/5 - (1 vote)

Spoznajte náš tím finančných expertov. Sme tu dennodenne pre Vás, pripravení odpovedať na Vaše otázky a pomôcť Vám s riešením rôznych finančných situácií.

Peter Kováč

Peter Kováč

zakladateľ portálu, podnikateľ
„Pre svoje vlastné účely som ešte v roku 2006 naprogramoval jednoduchý finančný denník na správu osobných financií. V máji 20103 som dokončil a spustil online verziu denníka – nazval som ju Cashmon, od slov Cash a Monitor.

Denník si okamžite obľúbilo dosť ľudí na to, aby som projekt považoval za úspešný. Okolo denníka sa neskôr udialo množstvo zaujímavých vecí, aplikácia sa presunula na subdoménu dennik.cashmon.sk a z Cashmonu sa stal plnohodnotný finančný portál.

Ako expert na financie kladiem v práci maximálny dôraz profesionalitu a odbornosť. Odborné články, ktoré na stránkach publikujeme, už viackrát prebrali aj väčšie médiá a dokonca viedli k úpravám v zákonoch. Baví ma táto možnosť ovyplyvňovať veci.

Na druhej strane sa na Cashmone zároveň snažím, aby sme informácie z finančného sveta komunikovali v reči zrozumiteľnej aj laikom a bežným neprofesionálnym klientom.

Ozvite sa mi pokiaľ máte akúkoľvek otázku ohľadom aplikácie, portálu alebo potrebujete pomoc pri riešení financií. Využiť môžete napríklad poradňu.“


Miroslav Oros

Miroslav Oros

podnikateľ, autor seminárov AVS, rečník TEDx
„V roku 2005 som začal oficiálne fungovať vo finančnom sektore. Dnes som súčasťou úžasného tímu ľudí, ktorí pracujú podľa morálnych hodnôt.

Kladieme dôraz na odbornosť. Chceme, aby každé riešenie, ktoré vytvoríme dávalo zmysel aj po niekoľkých rokoch.

V roku 2014 sme vytvorili školenia s názvom Ako vydrbať so systémom a úspešne sme posunuli stovky ľudí na vyššiu finančnú úroveň. Ak by som nemal okolo seba skvelý tím ľudí, tak by som nemohol povedať, že svoju prácu milujem.

Moja manželka Martinka a dcérka Mirabel sú zdrojom motivácie v súkromnom živote.“


Mirus Majerčák

Mirus Majercak

bývalý generálny riaditeľ Kofoly
„Nebaví ma o sebe písať a tak radšej pre tých, ktorí sa zaujímajú o moju osobu viac, môžu si prečítať článok z časopisu Úspech spred pár rokov, kde je o mne informácií až-až. V tom čase som mal jedno motto, ktoré je na konci článku, v súčasnosti k nemu pribudlo aj druhé a to je:

„Nič nie je tak, ako si myslíme!“

Nezabudnite navštíviť aj moje stránky Figa.sk.


František Černý

František Černý

mladý otecko, začínajúci podnikateľ
„Informácie finančného charakteru som najprv využíval pre vlastný osobný prospech. Neskôr som tento postoj prehodnotil a rozhodol sa, že sa so svojimi vedomosťami podelím s verejnosťou. Spolu s tímom Ako vydrbať so systémom sa snažím zvyšovať finančnú gramotnosť Slovákov.“

Martina Orosová

Martina Orosová

podnikateľka

„Pracujem ako finančný sprostredkovateľ v oblastiach poistenia, úverov a sporenia. Vo finančnom svete sa pohybujem od roku 2010 a moje služby spokojne využívajú desiatky klientov.

Bola som tiež pri zrode seminárov Ako vydrbať so systémom a k ich úspešnemu chodu prispievam aj dnes. Takisto patrím do tímu expertov, ktorí Vám radia vo Finančnej poradni.“


Michal Kohoutek

Michal Kohoutek

šikovný informatik, podnikateľ
„Som prispievateľom na portáli Cashmon.sk a aktívnym členom tímu Ako vydrbať so systémom. Vyvíjam podporné aplikácie pre tím a venujem sa osobným financiám – hlavne problematike bývania. Dôraz kladiem na servis klientov. Pretože vzťah sa podpisom zmluvy iba začína.“