Prvý realitný fond od IAD vyhlasuje akciu: 7 % za 777 dní

4.4/5 - (5 votes)

Najstaršia správcovská spoločnosť na Slovensku IAD Investments vyhlásila ďalšiu akciu. Garantovaný 7 % zisk môžu získať terajší aj noví klienti spoločnosti.

Prvý realitný fond od IAD sa teší mimoriadnej obľube. V prestížnej súťaži finančných produktov Zlatá minca sa stal víťazom v rokoch 2012, 2013, 2014 a 2015 a je veľmi pravdepodobné, že v januári 2017 obháji prvenstvo aj za uplynulý rok.

Jedným z dôvodov úspechu fondu je dlhodobá stabilita a z toho vyplývajúca spokojnosť zákazníkov. Tým od vzniku v roku 2006 stabilne prináša výnosy okolo 3-4 %. Ak ste sa s fondom ešte nestretli, štatút fondu a ďalšie informácie nájdete priamo na stránkach správcu.

Ďalšia nehnuteľnosť do zbierky

Aktuálna akcia nie je prvou, ktorú fond tento rok vyhlásil. Začiatkom roka mohli klienti vstúpiť do fondu a využiť akciu 8 % za 888 dní.

V septembri fond vyhlásil veľmi zaujímavú akciu, keď bolo možné 24 dní vstupovať do fondu bez poplatkov. Klienti tak mohli ušetriť vstupné náklady, ktoré inak fond dlhodobo drží na 3 %.

Fond sa pravdepodobne pripravoval na nákup daľšej nehnuteľnosti a aj pomocou tejto akcie vytváral kapitálový vankúš. Ten určite prišiel vhod, pretože práve pred pár dňami na Mikuláša vyšla tlačová správa o zrealizovanom nákupe.

Developerská skupina HB Reavis Group predávala a majiteľa menila budova v bratislavskom komplexe Twin City s označením „A“. Od stredoeurópskeho developera so slovenskými koreňmi ju kúpil práve Prvý realitný fond, ktorému tak do zbierky pribudla ďalšia nehnuteľnosť.

Twin City Bratislava, foto: HB Reavis

Twin City Bratislava, foto: HB Reavis

Suma obchodu nebola zverejnená, ale určite dosiahla výšku niekoľkých desiatok miliónov eur. Twin City totiž nazývaju aj developerský megaprojekt storočia.

Aktuálne fond vlastní i ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti. Medzi ne patria napríklad rekreačný a kúpeľný areál Holidaypark Kováčová, Wellness hotel Patince či dve fotovoltaické elektrárne na juhu Slovenska.

Predaj neušiel ani pozornosti médií. Prečítajte si článok Trendu.

Nová akcia garantuje čistý výnos o 3,79 %

Prvý realitný fond nákupom ďalšej nehnuteľnosti potvrdzuje svoj úspech. Vyhlásená akcia by mohla prilákať nových klientov, využiť ju však môžu aj terajší podielnici.

Akcia bola spustená 15. decembra a potrvá až do konca februára. Klientom je garantovaný výnos na úrovni približne 3,79 % za celé obdobie, dosiahnuť však môže aj vyššie čísla.

Pre ďalšie informácie a v prípade, že by ste mali záujem o túto investíciu, nás neváhajte kontaktovať.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
4.4/5 - (5 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *