Spúšťame Cashmon.sk – finančný denník pre každého

5/5 - (2 votes)

Každý by mal mať svoje financie pod kontrolou. Študenti, zamestnanci, malí podnikatelia, ale aj mamičky či oteckovia na rodičovskej dovolenke. Všetci potrebujú vedieť ako sú na tom, a čo si reálne môžu dovoliť.

Preto sme spustili novú službu na slovenskom internete. Zoznámte sa s Cashmonom – online finančným denníkom, ktorý si každý môže prispôsobiť podľa seba.

Bohatí ľudia majú na všetko účtovníkov a presne vedia, čo sa deje s ich financiami. Poznajú cenu svojej práce.

Koľko hodín denne strávite zarábaním Vy? Viete o tom, že čím menej ľudia zarábajú, tým menej hospodárne sa zvyknú správať? Nerobte túto chybu aj Vy.

Náš projekt je určený každému, kto chce získať lepší prehľad o svojich financiách. Nezáleží na tom či ste študent, zamestnanec, malý podnikateľ alebo sa „len“ staráte o domáci rozpočet. Dôležité je upratať si vo svojej peňaženke.

Cashmon vznikol spojením slov cash a monitor. Je to finančný denník, kde si môžete prehľadne viesť (monitorovať) svoje finančné záznamy. Sami si zvolíte, čo chcete evidovať a ako si svoje údaje roztriedite.

V prehľadných grafoch potom viete sledovať svoje výdaje po týždnoch, či mesiacoch. Vaše dáta sú v bezpečí a dostupné kedykoľvek a kdekoľvek.

Staňte sa svojím vlastným účtovníkom. Získate prehľad nad financiami a naučíte sa, ako lepšie hospodáriť.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
5/5 - (2 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *