Ako vydrbať so systémom?

Ako vydrbať so systémom?

Ako vydrbať so systémom?
4.57 (91.3%) Počet hodnotení: 23

Ako vydrbať so systémom? je bezplatný cyklus prednášok, kde sa v priateľskej atmosfére naučíš ako pracovať s peniazmi, kedy Ťa chcú finančné inštitúcie nachytať alebo na čo si dávať pozor pri práci s úvermi a hypotékami. A nielen to.

Naši finanční experti Ti v prípade potreby pomôžu vyriešiť akúkoľvek finančnú situáciu. Ľudí so záujmom o prácu v tejto oblasti radi privítame v tíme. U nás sa môže ktokoľvek ďalej odborne vzdelávať a sám sa neskôr stať profíkom.

Viac o prednáškach

Celý život robíme rozhodnutia. Často aj finančné. Mnoho ľudí však nemá finančné vzdelanie a nedokáže sa vo finančnom svete orientovať.

Na stránkach Cashmon.sk Vám už od roku 2013 prinášame články na rôzne finančné témy s cieľom zvyšovať finančnú gramotnosť bežných ľudí. Po rozsiahlom redizajne stránok v roku 2014 pokračujeme v našej misii ďalej.

Autori Cashmon.sk sa spojili s finančným expertom a blogerom zo stránok Z nuly do plusu Mirom Orosom a jeho tímom, aby Vám spoločne sprostredkovali svoje vedomosti.

Pre verejnosť sme pripravili cyklus šiestich prednášok, kde sa s Vami podelíme o čo najviac zaujímavých informácií. Samozrejme zadarmo.

Témy seminárov

Semináre s názvom Ako vydrbať so systémom? sú určené pre širokú verejnosť. Na svoje si príde každý, kto sa chce naučiť ako finanční žraloci zarábajú na nevedomosti ľudí. Prezradíme, ako s týmto systémom vydrbať.

Cieľom seminárov je ukázať, kde sa Vás snažia finančné spoločnosti nachytať a ako sa tomu dá vyhnúť, ako sa môže človek napriek (pod)priemerným príjmom dostať na vyššiu finančnú úroveň.

V témach sa školenia venujú problematike úverov a tomu ako sa ich čo najrýchlejšie zbaviť, ďalšie témy sú tzv. soft skills – pracujeme na Vašom osobnom raste a komunikácii.

Odhaľujeme mýty a polopravdy o dôchodkoch, refinancovaní úverov, ďalej prezradíme čo vlastne predávajú „finanční poradcovia“ najčastejšie a prečo je to tak. Dotkneme sa bývania a povieme Vám ako sa dá vyriešiť čo najlacnejšie. Tiež Vám povieme ako sa dá efektívne kúpiť byt na hypotéku a následne prenajať so ziskom.

Bežne máte 2 možnosti ako využiť finančné služby. Buď navštívite priamo pobočku niektorej spoločnosti a dostanete neobjektívnu a zaujatú informáciu alebo pôjdete za nezávislým sprostredkovateľom, ktorý nemusí byť odborníkom alebo vyberá riešenie na základe výšky provízie.

Nestaňte sa obeťou ani jedného z nich a naučte sa Vy sami Ako vydrbať so systémom?

Cyklus prednášok obsahuje týchto 6 BEZPLATNÝCH tém:

  • Ako vydrbať so systémom: Skrotenie Úverov
  • Ako vydrbať so systémom: Efektívna Komunikácia
  • Ako vydrbať so systémom: Reč Peňazí
  • Ako vydrbať so systémom: Do Dôchodku Mladí a Bohatí
  • Ako vydrbať so systémom: Bývanie bez Hypotéky
  • Ako vydrbať so systémom: Firma, ktorá prežije