Povinné zmluvné poistenie PZP si môžete uzavrieť aj u nás

5/5 - (2 votes)

Auto si môžete poistiť rýchlo, lacno a online aj na našich stránkach. Online poistenie auta pre Vás zabezpečujeme s najlepšími možnými cenami na trhu.

UPDATE JÚN 2017 – spolupráca s portálom TotalMoney bola ukončená, PZP ale môžete ďalej uzatvárať tu

Pre užívateľov finančného denníka a čitateľov portálu Cashmon.sk sme pripravili novú službu. Vďaka službe online poistenie auta si teraz môžete jednoducho uzavrieť poistku z pohodlia domova.

Online PZP môžete uzavrieť na tejto linke.

Výhody online poistenia

Jednoduchosť

Uzavretie poistenia zvládne naozaj každý. Na jednej z uvedených liniek stačí vyplniť formulár a následne vybrať z ponuky poisťovní. Táto ponuka je vygenerovaná pre každého klienta samostatne na základe jeho profilu.

Po uzavretí poistky si všetky potrebné doklady jednoducho vytlačíte a hotovo. Celý proces Vám zaberie len niekoľko minút a poistku môžete uzavrieť kedykoľvek.

Rýchlosť

Ďalšou výhodou novej služby je jej dostupnosť online a s tým spojené rýchle spracovanie Vašej požiadavky. Všetky návrhy ponúk a zmluvy sú riešené automatizovaným systémom a proces je optimalizovaný tak, aby trval čo najkratšie.

Cena

Výhodou online poistenia auta je aj najvýhodnejšia cena na trhu. Riešením v online prostredí sa šetria náklady na spracovanie a vynikajúcu cenu Vám dokážeme sprostredkovať aj vďaka spolupráci s finančným portálom TotalMoney.

Po vyplnení formulára máte okamžite k dispozícii porovnanie konkurenčných ponúk rôznych poisťovní a vybrať si tak môžete tú najvýhodnejšiu pre Vás.

Veríme, že táto novinka Vám pomôže ušetriť čas a peniaze.

Okrem toho, vyriešením PZP u nás podporíte aj náš portál a ďalší rozvoj bezplatnej služby finančný denník.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
5/5 - (2 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *