Bezpečnosť a súkromie na Cashmone

5/5 - (2 votes)

Cashmon nevyžaduje žiadne informácie o Vašich účtoch, kreditných kartách ani Vaše osobné údaje. Komunikácia so servermi je zabezpečená proti odpočúvaniu.

Aj napriek tomu je dobré uviesť niektoré základné informácie o bezpečnosti a súkromí na týchto stránkach. Dúfame, že naša služba si získa Vašu dôveru.

Hardware, ktorý používame

Cashmon je prevádzkovaný na vysoko spoľahlivých výkonných viacprocesorových fyzických serveroch značky SuperMicro. Servery využívajú kvalitu procesorov Intel Xeon.

Sú umiestnené v novo vybudovanom datacentre, kde je samozrejmosťou plne klimatizované prostredie, najmodernejší protipožiarny systém a záložné elektrické napájanie vrátane diesel agregátu. Dáta chránime pred zničením.

Niektoré bezplatné služby agregujú dáta svojich užívateľov a ďalej ich predávajú alebo využívajú pre reklamné účely. Všetky dáta, ktoré si budete evidovať v našej službe sú len Vaše a len Vy k nim máte všetky práva.

V žiadnom pripáde tieto dáta nesledujeme, nespracúvame a nie sú prístupné iným osobám.

Komunikácia so servermi

Komunikácia so službou je zabezpečená bezpečnostným certifikátom SSL od spoločnosti Geotrust. Vždy si overte, že Vaše spojenie je zabepečené (všímajte si skratku https a kladku pri webadrese), predídete tak prípadnemu odpočúvaniu dátovej komunikácie.

Na našich serveroch neukladáme žiadne informácie o Vašich účtoch a platobných kartách – služby finančného denníka sú bezplatné.

Súkromie užívateľov

Vaše dáta môžete ukladať anonymne, bez vypĺňania osobných údajov. V prípade, že svoje osobné údaje vyplníte, neprepájame ich so záznamami, ktoré si v Cashmone evidujete.

Poslúžia nám v prípade, že by ste stratili prístup k svojmu účtu. Kladieme maximálny dôraz na zabezpečenie Vášho súkromia. Vašu e-mailovú adresu ďalej neposúvame a slúži výhradne pre komunikáciu s nami.

Neváhajte nám napísať, ak by ste mali akékoľvek otázky k tejto téme.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
5/5 - (2 votes)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *