Predvídali sme: TV Markíza spustí show na tému osobných financií

Rate this post

Pred mesiacom sme písali o zahraničných reláciách, ktoré sa venujú téme finančnej gramotnosti a dobrého hospodárenia. Zaujala nás najmä tá česká, kde sa chystajú učiť teenagerov správne hospodáriť. Podľa nášho očakávania, podobná show príde aj k nám.

Markíza už spustila reklamnú kampaň pre televíznu show, ktorú preberie z Nemecka. Mala by sa volať Zbavte sa dlhov a ako inak, pôjde v nej o peniaze. Áno, financie sú ošemetná téma. Ignorovať ju sa však neoplatí.

O čo teda pôjde v novej reality show? Zatiaľ môžeme len hádať. Zadĺžencom, ktorí neukontrolovali svoje výdaje, pravdepodobne opäť prídu na pomoc experti z vonku. Zriekanie sa a šetrenie určite nebude bezbolestné.

Ako to v skutočnosti bude vyzerať sa presvedčíme už čoskoro. Reality show by mala začať už o necelé dva týždne a jej prvá časť je naplánovaná na 27. júna o 21:40.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
Rate this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *