Štastný nový rok priatelia

Rate this post

Ďakujeme za Vašu priazeň v roku 2013 a želáme Vám štastný Nový rok.

Za celý náš tím Cashmon.sk Vám chceme poďakovať za rok 2013. Cashmon prišiel na slovenský internet v máji a vôbec sme netušili ako náš projekt dopadne. Dnes už vieme, že sme nepracovali nadarmo. Ďakujeme Vám preto za množstvo pozitívnych ohlasov, ktoré nás celé obdobie motivovali pracovať a rozvíjať Cashmon ďalej.

Do nového roku sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek. Tá najdôležitejšia sa týka spoplatnenia služby. Od nového roka je Cashmon zadarmo pre úplne každého.

Okrem toho sme napríklad zaviedli nové možnosti filtrovania údajov a svoje dáta si od teraz môžete exportovať a uložiť vo vlastnom PC.

Samozrejme aj v novom roku plánujeme na Cashmone pracovať a veríme, že nám ostanete verní, a že Cashmon bude pre Vás aj naďalej užitočným pomocníkom pri správe osobných alebo projektových financií.

Želáme Vám úspešný vstup do nového roka a tešíme sa na Vás.

DOVIDENIA V 2014.

The following two tabs change content below.
Financiám sa venujem od roku 2006, keď som navrhol prvý software pre správu osobného rozpočtu. Som autorom portálov Cashmon.sk, druhypilier.sk a mojefondy.sk. Od roku 2014 pracujem s peniazmi na profesionálnej úrovni ako finančný agent. Okrem toho sa ešte venujem behaniu v prírode.
Rate this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *